sultanbeyli çiçek (kızbebek arajmanı 1)

  • GÜNLÜK TAZE ÇİÇEKLER
  • AYNI GÜN TESLİMAT
  • GÜVENLİ ÖDEME
151,20
TL (KDV Dahil)
 
 
 Tarih Seçiniz.
 
Taksit Seçenekleri
TAZE ÇİÇEKLER
GÜLERYÜZLÜ TESLİMAT
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

 

Ürün Detayları

 

 kızbebek ürünümüz tüm illerere  3 iş günü  içerisin de teslimat  yapılır 
 
Sultanbeyli Çiçek Siparişi
İstanbul’un en ücra köşelerine kadar çiçek siparişi yetiştiren Gardenya Çiçek , Sultanbeyli’de yaşayan sevdikleriniz için de kusursuz seçenekler sunuyor! Türkiye’nin neresinde olursanız olun, size uzak kalan Sultanbeyli’de ikamet ettikleri için yanlarında olamadığınız yakınlarınıza mevcut konsepte uygun şekilde hazırlanmış çiçekler gönderebilirsiniz. Doğum günü, yıl dönümü, dünya çapında kabul edilen Sevgililer Günü, Anneler Günü gibi özel günler ve benzeri yılın herhangi bir zamanında günün anlam ve önemini karşılayacak aranjmanları rahatlıkla bulabilirsiniz.
 
Zengin bir çiçek çeşitliliğinin sunulduğu Gardenya Çiçek  online mağazasının gönderim amacı, çiçek çeşidi ve hazırlanış biçimine göre kategorilere ayrılmış çiçekler; Sultanbeyli çiçek siparişi kategorisinde sizleri bekliyor!
 
 
Aradığınız Şık ve Yaratıcı Sunumlar, Gardenya Çiçek !
Tek bir çiçek çeşidinin şık ve minimal birlikteliğinden faydalanılarak oluşturulan Sultanbeyli çiçek siparişi kategorisinde, değişik familyalara özgü türlerin birleşimiyle meydana getirilen aranjmanlar da yer alıyor. Vazoda krizantem, papatya, gerbera gibi çiçek türlerinin, kalp şeklinde kutularda güllerin, saksıda ise orkide, spatifilyum, antoryum gibi bitkilerin sunulduğu Sultanbeyli çiçekçiniz  Gardenya Çiçek  online mağazasında; başka türlere ait pek çok seçeneği bulmak mümkün.
 
Sultanbeyli çiçek siparişi kategorisinde beğenerek günün her saati kredi kartı, havale ve benzeri güvenli ödeme yöntemleriyle satın alabileceğiniz çiçekler yoluyla siz de sevdiklerinizin kalplerine dokunabilirsiniz. Sipariş verdiğiniz çiçekleri üzerine eklediğiniz şirin bir not ile birlikte belirttiğiniz adrese dilediğiniz saatte ulaştırmak üzere talimat verebilirsini
 .

 

Ürün Kodu: 1533